Zapraszamy przyszłe Mamy do Szkoły Rodzenia

Powiększ obraz

Od ponad pół roku w Gminie Bochnia działa Szkoła Rodzenia. W tym czasie z zajęć skorzystało kilkanaście Pań. Poniżej prezentujemy treść e-mail’a, jaki otrzymaliśmy od jednej z Uczestniczek.

„Dzień dobry,

jako „absolwentka” szkoły rodzenia prowadzonej w Gminie Bochnia, chciałabym wyrazić swoją pozytywną opinię na temat tej inicjatywy. Regularna obecność na zajęciach sprawiła, że nie tylko pozyskałam mnóstwo informacji dotyczących ciąży, jej przebiegu, porodu i pobytu w szpitalu, ale także miałam możliwość wzmocnienia swojego ciała podczas ćwiczeń. Dzięki temu finał ciąży przebiegł w sposób zaskakująco pozytywny a kondycja fizyczna pozwoliła na bardzo sprawną opiekę nad noworodkiem od pierwszy chwil po porodzie. 

Dziękuje za możliwość uczestnictwa w tych zajęciach, które prowadzone są przez kobiety doskonale znające się na swojej profesji. Mam nadzieję, że szkoła rodzenia funkcjonować będzie nieprzerwanie i mnóstwo kobiet będzie miało szansę podzielić moją opinię. Jednocześnie zwracam się z sugestią dotyczącą zorganizowania podobnych zajęć sportowych po okresie połogu, w których z pewnością bardzo chętnie uczestniczyłyby kobiety uczęszczające na spotkanie w czasie ciąży. 

Z poważaniem, 

Agnieszka”

Szczęśliwej Mamie gratulujemy Pociechy i dziękujemy za tę wspaniałą ocenę 🙂


ulotka-szrodz