Badania ciśnienia i poziomu cukru

Powiększ obraz

Już w najbliższą niedzielę 5 czerwca w Majkowicach podczas Gminnego Dnia Dziecka wszystkie chętne osoby będą mogły zmierzyć sobie ciśnienie i poziom cukru we krwi. Badania, w specjalnie przygotowanym miejscu, przeprowadzi personel SPGZOZ w Bochni.

Ponadto dla najmłodszych uczestników zaplanowano liczne atrakcje, m.in. wesołe miasteczko, dmuchaną zjeżdżalnię i zamek do skakania, a także gry, zabawy, konkursy sprawnościowe z nagrodami i pokazy strażackie. Dzieci będą miały okazję zaprezentować swoje wokalne umiejętności podczas Przeglądu Piosenki Dziecięcej organizowanego wspólnie z Zespołem Szkół Gminnych im. gen. Józefa Bema w Pogwizdowie. Rozstrzygnięty zostanie również konkurs na „Eko-zabawkę”, w którym głównym fundatorem nagród jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. O tym, że warto dbać o swoje środowisko widzowie dowiedzą się ze spektaklu ekologicznego  „O czym marzą drzewa”. Spektakl będzie miał formę wspólnej, wesołej zabawy. Zwieńczeniem imprezy będzie dyskoteka pod gwiazdami, którą poprowadzi DJ Bronx.

Zapraszamy wszystkich serdecznie na boisko do Majkowic. Początek imprezy o godz. 14.00.

Organizatorem imprezy jest Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Bochni przy współpracy z Radą Sołecką Majkowice.