Wyprawki od Wójta Gminy Bochnia

Powiększ obraz

Niezwykle sympatycznie przebiegały zajęcia w dniu 24 lipca br. w Szkole Rodzenia działającej przy bocheńskim SPGZOZ-ie,  gdyż przyszłe Mamy odwiedził Marek Bzdek – Wójt Gminy Bochnia i wręczył im wyprawki dla noworodków.

Przypominamy, że zajęcia naszej Szkoły Rodzenia odbywają się na krytej pływalni w Proszówkach w każdy wtorek (sala lustrzana) i prowadzi je licencjonowana położna – specjalista pielęgniarstwa położniczego lic. REGINA LIS. Dodatkowo prowadzone są też zajęcia w formie aerobiku na basenie przez instruktora sportów wodnych – mgr KAROLINĘ LIS.

PACJENTKI zdeklarowane w Gminie Bochnia uczestniczą w zajęciach SZKOŁY RODZENIA bezpłatnie (!) – koszt stanowi tylko bilet wstępu na pływalnię. Nie ma konieczności łączenia zajęć na basenie z ćwiczeniami fizycznymi – Pacjentka sama wybiera rodzaj zajęć. Pacjentki nie zdeklarowane w bocheńskim SPGZOZ-ie muszą uiścić stosowane opłaty za prowadzone zajęcia przez: P.Reginę Lis – 30 zł oraz Karolinę Lis – 20 zł + bilet wstępu na basen. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt 660 746 331 oraz 735 015 404.