Piknik Zdrowotny

Powiększ obraz

11 czerwca br. zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w Pikniku Zdrowotnym, który odbędzie się w Cikowicach na boisku sportowym Orzeł Cikowice Głównym celem przedsięwzięcia jest  propagowanie zdrowego stylu życia oraz promowanie form bezpiecznego i aktywnego spędzania wolnego czasu. Organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcji dla przybyłych gości, a w tym m.in.: degustację zdrowej żywności, możliwość rejestracji na badania mammograficzne, rejestracji do bazy dawców szpiku kostnego, pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu Kolumny Transportu Sanitarnego, okolicznościowe spotkanie mam ze szkoły rodzenia w Proszówkach, ,,białe miasteczko’’ – konsultacje lekarskie, porady pielęgniarskie, możliwość wykonania podstawowych badań –  glukometrii, pomiaru ciśnienia tętniczego, a także skorzystania z bezpłatnej krioterapii i porad dietetyków z Natur House.

Liczne atrakcje wzbogaci barwny program artystyczny, który rozpocznie się występem  dzieci z Gminnego Przedszkola w Cikowicach, a następnie programem przygotowanym przez podopiecznych Świetlicy w Cikowicach.

Klub Sportowy  Orzeł Cikowice zagwarantuje świetną zabawę podczas gier sportowych zorganizowanych dla  całych rodzin. O godz. 18:00 przedstawimy  wyniki konkursu plastycznego na najlepszy plakat  o tematyce ,,Dbaj o zdrowie’’, a o 18:30 na scenie zaprezentują się finaliści IX Gminnego Konkursu Młodych Wokalistów.

O godz. 20:00 zapraszamy do wspólnej zabawy tanecznej  przy wspaniałej muzyce grupy ABBA MIA wykonującej w pełni na żywo ponadczasowe przeboje szwedzkiego zespołu ABBA.

Serdecznie Zapraszamy !

Organizatorami wydarzenia są:

Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni
Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Bochni
Gminne Przedszkole w Cikowicach
Klub Sportowy Orzeł Cikowice
Rada Solecka w Cikowicach